Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Плевен, 9-ти квартал
750 €
1 466.87 лв.

(6.1 €, 11.93 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:42 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 35 пъти.
Площ:
123 m2
Етаж:
2-ри от 3
Газ:
ДА

Описание на имота:

Агенция 'Адрес' недвижими имоти отдава под наем луксозно обзаведен тристаен апартамент, с площ 123 кв.м., находящ се в 9-ти квартал, на тихо и спокойно място. Жилището е в семейна кооперация на 2-ри етаж, в близост до пицария 'Кантоната', тролейбусна спирка, хранителен магазин. Състои се от 2 спални, просторен хол, кухня с голяма трапезария, две тераси, баня с тоалетна и отделно тоалетна. Жилището е след основен ремонт и е обзаведено с нови мебели и нови електроуреди. Климатици - във всяка стая. Отоплението е на газ. Едната спалня е обзаведена, а другата ще се обзаведе от собствениците според нуждите на наемателите - за детска стая или за втора спалня. Към жилището има и гараж с площ 20 кв.м. и височина 280см, с външна ролетна врата. Гаражът се отдава заедно с жилището на посочената цена за наем.

За информация и огледи-0889003359. Последвайте страницата ни във фейсбук: Кристиян Цветанов-АДРЕС Недвижими имоти Плевен
Особености
Обзаведен
Климатик
За контакт:
0889 003 359
Брокер:
Александра Димитрова
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Плевен, 9-ти квартал
Обява: 2d177936372028201

750 €
1 466.87 лв.
История на цената
(6.1 €, 11.93 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, 9-ти квартал